У Білгород-Дністровському районі успішно працює ваговий комплекс

Завдяки голові Білгород-Дністровської районної ради Григорія Мельниченко, затупнику голови районної ради Валерiю Лобанову, Білгород-Дністровській районній державній адміністрації, Укртрансбезпеці, Національній поліції в Одеській області було відновлено роботу вагового комплексу біля с.м.т. Затока на трасі Н-33 «Одеса – Білгород-Дністровський – Монаші».

З 30 червня 2021 року проведено більше 700 зважувань, виписано 5 протоколів. Останній 6 липня 2021 року – перевантаження на вісь 1,4 т. штраф – 8500 грн та 12,6 евро, перевантаження на вісь 1,3 т. штраф – 17000 грн та 3 евро.

«Одна з головних причин руйнування доріг в Одеській області – це порушення перевізниками нормативних навантажень встановлених для великогабаритного транспорту. Аби запобігти руйнації доріг, особливо у літній період, розпочав свою роботу ваговий комплекс. Тому, велике прохання до свідомих перевізників – дотримуйтесь температурного та вагового режиму встановленого законодавством.Під впливом значних температур дорожнє покриття нагрівається до критичних температурних показників – понад 42ºС, внаслідок чого конструкція дорожнього одягу під впливом динамічного навантаження втрачає міцність. Рухаючись такою дорогою великоваговий транспорт лишає на ньому свій слід – глибокі колії, через які утворюються тріщини, а згодом неймовірних розмірів вибоїни. Про це неодноразово наголошував і голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький. Ми маємо відповідально до цього відноситись та завершити жнивну кампанію без ушкоджень для наших з вами доріг” – зауважив голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій Мельниченко.