Григорій Мельниченко бере участь у Форумі «Південна стратегія розвитку»

Голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій Мельниченко бере участь у Форумі «Південна стратегія розвитку», який проходить цими днями на Херсонщині.

Міжнародний інвестиційний форум об’єднав представників уряду, місцевого самоврядування, бізнесу та інвесторів.

Мета – розбудова та соціально-економічний розвиток тимчасового прикордоння з АР Крим та реінтеграція трудових ресурсів і бізнесу.

У Форумі беруть участь: 5 міністрів, 168 голів громад, мери міст, 30 спікерів, голови Обласних державних адміністрацій, представники бізнесу.

Основним контентом форуму є інвестиційні проекти, які і стануть основою для розвитку півдня та прикордоння. Групи проектів об’єднано у регіональні секції Форуму.

Сьогодні, 11 червня, учасники Форуму обговорюватимуть питання економічної безпеки та міжнародної співпраці в Причорномор’ї та Приазов’ї. Зокрема, серед пріоритетних питань — енергетична безпека південних регіонів на межі з Кримом, розвиток промислового потенціалу Півдня та подолання ризиків, спричинених тимчасовою окупацією АР Крим та міста Севастополя.

«Південь України – це регіон з безмежним потенціалом для економічного зростання та можливостями для інвестицій.

За 14 кілометрів від Криму ми представимо понад 30 проєктів, спрямованих на розвиток півдня. Наша мета – реінтеграція південних регіонів України, які межують з тимчасово окупованими територіями, шляхом створення нових можливостей для бізнесу, розвитку інфраструктури, промислової та аграрної галузі.

Економічний розвиток регіону допоможе створити нові робочі місця, підвищити рівень життя місцевого населення, зменшити відтік інтелекту та представників креативних професій. Крім цього, це важлива частина реінтеграції непідконтрольних територій, їх мешканців, та підвищення стійкості регіону до дезінтеграційних впливів Російської Федерації.

Наші партнери – USAID, МЗС, МінТОТ, Міністерство інфраструктури України, Міністерство економічного розвитку та торгівлі України, Міністерство розвитку громад та територій України, представники місцевих громад та багато інших, разом з якими ми активно залучаємо інвестиції до перспективних регіональних проєктів» – зауважили організатори Форуму.