Колегія ОДА

Про підсумки виконання місцевих бюджетів Одеської області за 9 місяців поточного року, стан підвищення рівня заробітної плати та легалізації зайнятості населення у територіальних громадах області – про це та не тільки говорили на засіданні колегії Одеської обласної державної адміністрації

За дорученням голови Білгород-Дністровської районної ради Григорія МЕЛЬНИЧЕНКА, заступник голови районної ради Валерій ЛОБАНОВ взяв участь у засіданні колегії Одеської ОДА в режимі відеоконференції під головуванням Сергія ГРИНЕВЕЦЬКОГО. 

Директорка Департаменту фінансів обладміністрації Марина ЗІНЧЕНКО підвела підсумки виконання місцевих бюджетів Одеської області за 9 місяців 2021 року.

За її словами загальний обсяг місцевих бюджетів області за перші дев’ять місяців 2021 року з урахуванням міжбюджетних трансфертів становить 23 239,1 млн грн, у тому числі 15 702,2 млн грн від податків та зборів. Із 99 місцевих бюджетів області виконання планових показників забезпечено по 79 бюджетах — із сумою перевиконання у розмірі 414,9 млн грн. 

Як відзначила  директорка Департаменту  фінансів ОДА Марина Зінченко, підсумки перших дев’яти місяців свідчать про те, що формування громад в Одеській області не є довершеним. Низка громад поки що не показала свою спроможність щодо виконання бюджету. 

Розглядалось питання про стан підвищення рівня заробітної плати та легалізації зайнятості населення у територіальних громадах області. 

Окрім цього, говорили про стан реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми в Одеській області.