Сесія Дивізійської сільської ради

Бюджет, підготовка до Новорічних свят та перспективні проєкти розвитку Білгород-Дністровського району – на позачерговій сесії Дивізійської сільської ради. 

26 листопада, під керівництвом Дивізійського сільського голови Валентина СКАЛОЗУБА,  відбулося  засідання 12 позачергової сесії VIII скликання. За запрошенням, у роботі сесії взяв участь голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО, депутатка Татарбунарської міської ради Кожухаренко Наталя Григорівна, депутат Лиманської сільської ради Кожухаренко Олександр Купріянович. 

Депутати загалом розглянули та прийняли  близько 20 питань порядку денного сесії.  Так як всі питання були детально розглянуті на засіданнях постійних комісій, то сесія пройшла достатньо швидко, конструктивно та злагоджено.

 Переважна більшість  стосувалась фінансових, земельних питань  та культурної сфери. 

Депутати підтримали виділення коштів за програмою «Обдаровані діти Дивізійської сільської територіальної громади»;Затвердили  кошторис для проведення Новорічних свят і виділення коштів на новорічні подарунки діткам Дивізійської громади.

Хочеться окремо  зазначити небайдужість до своєї справи та висловити подяку за ініціативу: депутата Дивізійської сільської ради Могильникова Валентина Дмитровича, який виділив 40 000 грн. на новорічні подарунки дітям Дивізійської громади; СФГ «Надія» в особі голови господарства Скалозуб Галини Петрівни, яке також не залишило дітей без своєї уваги та купить подарунки на суму 10 000 грн., а також голову СФГ «Вікторія» – який за власним бажанням зробити приємне діткам привезе 1 000 кг яблук.

Після закінчення сесії, Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО подякував депутатам за плідну роботу та  конструктивну співпрацю з районною радою. Він розповів  про важливі проєкти, які будуть реалізовані найближчим часом у Білгород-Дністровському районі та суттєво вплинуть на соціально-економічний розвиток Одеської області. 

Частина з цих проєктів  буде реалізована за держпрограмою “Велике будівництво” за підтримки голови Одеської обласної держадміністрації Сергія ГРИНЕВЕЦЬКОГО, інші будуть виконані за рахунок співфінансування з місцевої казни та за допомогою інвесторів.

   Це – міст через Дністровський лиман; 
Будівництво  сміттєпереробного заводу для потреб міста та району;
Капітальний  ремонт дороги Монаші-Білгород-Дністровський;
Проектування та капітальний ремонт дороги Монаші ​​– Олексіївка – Широке; Капітальний  ремонт дороги через Дивізійську ОТГ до Татарбунар.

    На сесії обговорювалась та є важливою темою номер   для Григорія Мельниченка – питання екології Чорного моря та Тузловських лиманів, врегулювання відносин Національного парку та прилеглих територіальних громад.

    Григорій Мельниченко розповів також  про свої плани – збудувати у Білгороді-Дністровському інфекційне відділення. 
Нагадаємо, що кілька місяців тому Одеська обласна рада передала у власність Білгород-Дністровського району будівлю колишнього протитуберкульозного диспансеру. З ініціативи Григорія Мельниченка на цьому місці планується будівництво  сучасного інфекційного  центру  для мешканців району за підтримки обласної ради, державних програм, а також ОТГ району.

«Ми маємо багато амбіційних планів та проєктів щодо покращення інфраструкутри та медичної сфери у Білгород-Дністровському районі. Також реалізовуємо проєкти, які допоможуть розвивати туристичний потенціал нашого регіону – це курортно розважальний комплекс «ВЕГОС» у Миколаївці та «ДУНАЙЯ» в Лиманській громаді. Отож,  впевнено крокуємо вперед», – зазначив голова Білгород-Дністровської районної ради.