На території Кулевчанської ОТГ здійснюються роботи з буріння нафтової свердловини

На території Кулевчанської ОТГ Білгород Дністровського району, компанією ПрАТ НВК “УКРНАФТІНВЕСТ”, здійснюються роботи з буріння свердловини.

Ознайомитись з процесом видобування нафти та поспілкуватись з керівництвом підприємства приїхав голова Білгород-Дністровської районної ради Григорий Мельниченко

На сьогоднішній день глибина свердловини становить 2825 метрів. За словами технічного директора підприємства Ціцкієва Вахи, буріння здійснюється із застосуванням найсучасніших світових технологій, що виключає забруднення поверхневих підземних вод і грунту на прилеглій території

Варто зазначити, що питання екології, промислової та пожежної безпеки при проведенні робіт – є пріоритетом для підприємства, і знаходяться під найжорсткішим контролем відповідних державних органів і власних підрозділів підприємства. Свідченням цього є те, що на майданчику даної свердловини знаходиться водна свердловина, з якої користується персонал підприємства в своїх цілях.

На даний час, на буровому майданчику підприємством здійснюються дослідницькі роботи, які дозволять отримати інформацію про кількість та хімічний склад речовини, що видобувається, і придатності для переробки.

Надалі, після проведення повного комплексу досліджень і підготовчих робіт, вивчення всіх характеристик корисних копалин – плануються роботи з промислової експлуатації.