Григорій Мельниченко: «Ми маємо підготувати школи до освітнього процесу належним чином, адже комфорт та безпека наших дітей – в пріоритеті»

Голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій Мельниченко в ході робочого візиту до Кулевчанської громади укрупненого Білгород-Дністровського району, відвідав Кулевчанський опорний заклад загальної середньої освіти I-III ступенів.

Наразі там на завершальній стадії капітальний ремонт спортивної зали, який було розпочато у 2020 році за рахунок коштів виділених з обласного бюджету.

У минулому році було освоєно 500 тис гривень, а саме: відремонтовані приміщення роздягалень, кабінетів вчителів, душеві, санвузли, проведено косметичний ремонт самої зали, відремонтовано систему опалення, каналізації та освітлення. У поточному році, за ініціативи Григорія Мельниченко та при підтримці голови ОДА Сергія Гриневецького та голови Кулевчанської громади Михайла Попова, з обласного бюджету було виділено 450 тис. грн. для встановлення нової підлоги спортивної зали.

На останній сесії Одеської обласної ради, 19 серпня, було виділено ще 200 тис. гривень на ремонт внутрішніх туалетів. Це результат спільної плідної співпраці обласної, районної влади та ОТГ – підкреслив Григорій Мельниченко.