НАРАДА УАРОР

За дорученням голови Білгород-Дністровської районної ради Григорія МЕЛЬНИЧЕНКА, заступник голови РайРади Валерій ЛОБАНОВ взяв участь у робочій онлайн-нараді, яку проводила  Українська асоціація районних та обласних рад 16 листопада. 

В рамках заходу обговорили  питання Державного бюджету 2022 року, що буде винесений на розгляд Бюджетного Комітету ВРУ вже сьогодні, 17 листопада, підсумки VI Форуму «Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави» та деякі інші організаційні питання діяльності.

“Районні ради опинилися у дуже скрутному становищі. Третина районних рад України не мають коштів на покриття зарплат працівників існуючих районних рад, виплати заборгованостей працівникам ліквідованих районних рад та оплату енергоносіїв. Ті кошти, які пропонує держава на забезпечення діяльності районних рад у 2022 році мізерні. Тому ми сподіваємось, що все ж таки до нас дослухаються та приймуть необхідні зміни у законодавчій сфері стосовно повноважень районних, обласних рад та адміністрацій, і переглянуть бюджетні субвенції”, – зазначив Григорій Мельниченко.