Представлення нового голови Білгород-Дністровської РДА

Сьогодні голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, в Білгород-Дністровському, представив нового голову райдержадміністрації. 

Відповідно до розпорядження  Президента України Володимира Зеленського №568/2021-рп, ним призначено Василя Самокиша. 

В офіційному заході взяли участь голова  Білгород-Дністровської районної ради Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО, заступник голови районної ради Валерій ЛОБАНОВ, Ольга КУЛАКЕВИЧ, радник голови Одеської ОДА Олександр МОРОЗОВ, Тетяна ДОМЧИНСЬКА, депутати районної ради, сільські голови та керівництво ОТГ, керівники установ, організацій району та міста, працівники районної державної адміністрації, представники місцевих ЗМІ.

Від нового очільника РДА обласне керівництво чекає чітких та дієвих кроків, швидкого реагування на стан справ у районі, особливо в умовах пандемії на ковід, ефективного використання коштів та наповнення місцевого бюджету. 

Голова Одеської облдержадміністрації  озвучив головні аспекти реформ, які нині активно проводяться в державі. Зокрема, реалізація програми Президента України Володимира Зеленського “Велике Будівництво”, “Велика Реставрація”, які кардинально відновлюють і розбудовують інфраструктуру Одеської області. Один з проєктів “Великого Будівництва” – це стадіон в Білгород-Дністровському. Але, за словами голови Одеської ОДА, значно більшого відображення змін чекають в Білгород-Дністровському районі.

«Важливим для району є завершення тих реформ в дію, на які всі очікують після процесу децентралізації. Щодо економічної ситуації, то необхідно спрямувати зусилля на мобілізацію внутрішніх резервів і можливостей району. Необхідно дбати і про соціальний захист тих, хто цього потребує. Потужний аграрний потенціал району варто значно краще використовувати. Тим паче, що зараз Урядом прийнято національну програму відновлення зрошувальних систем. Переконаний, що новопризначений керівник райдержадміністрації впорається із поставленим завданням – і зробить всі необхідні стратегічні кроки в напрямку подальшого потужного розвитку Білгород-Дністровського району», – зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький .

Голова ОДА привітав Василя Самокиша із призначенням та зауважив, що посадовець має досвід роботи в Біляївській райдержадміністрації, адже, починаючи з 2018 року, він працював на посаді голови РДА та опікувався одним з найпотужніших районів Одещини, який був на мапі регіону до реформи децентралізації. Василь  Самокиш також зарекомендував себе фаховим і компетентним в роботі, тому рішення про його призначення є логічним і правильним. 

«Об‘єднаний Білгород-Дністровський район налічує 16 територіальних громад та має велике значення для Одещини вцілому. Ми аграрний, потужний та перспективний район. І звісно ж, після  проведення реформи децентралізації нам, районній владі, потрібно докласти зусиль, щоб сприяти ефективному розвитку вже об’єднаного Білгород-Дністровського району, щоб кожна громада  мала можливість стати заможною, квітучою та успішною. Впевнений, що спільними зусиллями районної та обласної влади, депутатського корпусу нам вдасться вирішити вкрай важливі питання. Хочу побажати Вам,Василь Петрович, насамперед витримки та терпіння. І нехай ваші рішення будуть виваженими та мудрими. Успіхів вам на новій посаді»,- підкреслив голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій Мельниченко.