Робоча поїздка до Кулевчанської ОТГ

31 березня голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій Мельниченко разом з радником голови районної ради Василем Вєлковим здійснили робочу поїздку до #Кулевчанської_ОТГ.

З метою ознайомлення та вивчення проблематики разом з депутатом #Бiлгород_Днiстровською_районної_Ради #Станiславом_Поповим, Головою Кулевчанської ОТГ #Михайлом_Поповим відвідали низку об’єктів соціально-культурної сфери.

В с. #Розівка (староста #Вiктор_Тарасов) завітали до Загальноосвітньої школи I-II ступенів – філія опорного закладу «Кулевчанська загальноосвітня школа I-III ступенів». За словами завідувачки закладу Кольцун Оксани Тімофіївни, одна з основних проблем – це відсутність спортивної зали. На сьогоднішній день у школі навчаються 55 дітей.

Оглянули Будинк культури, в якому є спортивна зала, але потребує ремонту.

Як відмітив Голова Кулевчанської ОТГ #Михайло_Попов, біля Будинку культури в майбутньому планують облаштувати паркову зону.

На території села Розівка є доглянутий та відносно молодий парк з лавочками, альтанками та фонтаном. Озеленення парку проводять щороку.

В с. #Сергіївка відвідали Будинок Культури та місцеву школу, в якій навчаються 140 дітей. З основних пробем: опалення, ремонт харчоблоку, немає пожежної сигналізації.

В с. #Кулевча завітали до Комунального підприємства «Медично-лікувально діагностичний центр» (головний лікар #Пілєва_Алла_Олександрівна). Голова районної ради зазначив, що палати знаходяться у хорошому стані, нещодавно завершили ремонт, за кошти ОТГ придбали Аналізатор крові. На території центру є кабінет фіз процедур та станція Екстренної медичної допомоги! Проблемні питання: ремонт даху (вже є розроблена проектно-кошторисна документація) потрібен новий Ренген аппарат та автомобіль для пересування лiкарiв!

Оглняули і Саратську амбулаторію, яка знаходиться на території Кулевчанської ОТГ. На думку голови районної ради Гриорія Мельниченка ці два заклади було б доцільно об»єднати в один. Дане питання буде обговорюватись з головою Саратської ОТГ #Вiкторiя_Райчева.

На території Кулевчанської ОТГ вже розпочався “мiсячник благоустрою”, комунальнi служби працюють добре, на вулицях дуже чисто.

Кулевчанська ОТГ заслуговує бути прикладом для ОТГ Бiлгород-Днiстровського району. Дуже багато що вже зроблено та планується зробити. Хоча проблем ще багато, але Михайло Попов попросив допомогти у вирiшенi лише декiлькох проблем, це: вiдремонтувати дорогу вiд с. Кулевча до с. Дивiзiя, посприяти у здiйсненi капiтального ремонту кровлi «Медично-лікувально діагностичного центру» та надати авто для лiкарiв.

“Допоможіть нам з виділенням коштів на дорогу, а все iнше ми зробимо самi”, – зазначив Кулевчанський голова ОТГ Михайло Попов.

Найближчим часом будуть підготовлені звернення до Голови Одеської обласної державної адмiнiстрацiї #Сергiю_Гриневецькому та Голови Одеської обласної Ради #Григорiю_Дiденко.