Засідання колегії при голові ОДА

30 березня голова Білгород – Дністровської районної ради Григорій Мельниченко взяв участь у засіданні колегії обласної Державної Адміністрації під головуванням голови ОДА Сергія Гриневецького.

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Марина Зінченко підвела підсумки виконання обласного та місцевих бюджетів Одеської області за 2020 рік.

Члени колегії разглянулии та обговорили питання неохідності розробки програм соціально-економічного та культурного розвитку. Як виявилось, не всі громади Одещини мають подібні вкрай важливі програми.

Згідно моніторингу відомо, що в 30громадах програми затверджені та діють у 2021 році, в 16 діють Плани соціально-економічного розвитку громад на відповідний рік, в 45 громадах програм в стадії розробки проєктів

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький наголосив на необхідності розробки подібних програм задля подальшого ефективного розвитку громад і в цілому Одеської області.

Також заслухали інформацію про ситуацію в агропромисловому комплексі області та перспективи подальшого розвитку.

На засіданні колегії голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький та голова Одеської обласної ради Григорій Діденко підписали Меморандум про співпрацю з Профспілкою працівників державних установ України!

У засіданні колегії в режимі відео конференції також взяв участь радник голови районної ради Василь Вєлков та заступник голови Білгород – Дністровської РДА Тетяна Домчинська!