Робочий візит до Маразліївської територіальної громади

Голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій Мельниченко з робочим візитом відвідав Маразліївську територіальну громаду.

Маразліївська сільська територіальна громада, що у Білгород-Дністровському районі, була створена 12 серпня 2015 року в рамках адміністративно-територіальної реформи 2015–2020 років. Населення громади складає 6185 осіб, адміністративний центр — село Маразліївка. Громада утворена в результаті об’єднання Маразліївської, Великомар’янівської і Широківської сільських рад. Таким чином до громади увійшли 8 сіл: Великомар’янівка, Долинівка, Зелене, Маразліївка, Олексіївка, Полянка, Романівка, Широке, Монаші. Це одна із перших громад, що утворилась в Одеській області.

На території Маразліївської об’єднаної територіальної громади діють:

1 ліцей – Олексіївський;

1 опорна школа – Широківський НВК І-ІІІ ст.

3 НВК-філії – Маразліївський, Великомар’янівський, Долинівський НВК

чотири дитячих садочки;

амбулаторія загальної практики сімейної медицини села Маразліївка та станція швидкої допомоги;

п’ять фельдшерсько-акушерських пункти.

Голова районної ради Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО разом з головою Маразліївської ТГ Віктором Топором та заступником голови Маразліївської ТГ Іваном Яворським, відвідали усі об’єкти соціальної сфери.

Віктор Топор розповів про ремонтні роботи, які наразі тривають у школах, садочках та ФАПАх. Не оминули увагою і тему підготовки закладів освіти та медицини до опалювального сезону.

Звісно ж, як і у кожної громади є свої проблемні питання. Зокрема – це відсутність центральних доріг стратегічного значення, одна з них – Монаші – Тузли. Існує також проблема з розчисткою русла Алкалія. Наразі виділено кошти на перед проєктні роботи по об’єкту “Розчистка русла Алкалія з метою покращення гідрологічного режиму на території Маразліївської ТГ”.

В ході візиту стало відомо, що КНП “Білгород-Дністровський Центр первинної медико-санітарної допомоги” (до складу якого входять ФАПи та амбулаторія Маразліївської ТГ) відмовляється від подальшого забезпечення працівниками цих закладів та їхнім обслуговуванням та повертає ці ФАПи до Маразліївської ТГ. Це питання під особистий контроль взяв голова районної ради Григорій Мельниченко.