ЩОДО УЧАСТІ ГОЛОВИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ГРИГОРІЯ МЕЛЬНИЧЕНКО НА ВИЇЗДНОМУ ЗАСІДАННІ З ПИТАНЬ ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСУ ЗБИРАЛЬНИХ РОБІТ У 2022 РОЦІ

14 червня Голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО прийняв участь у засіданні з питань проведення комплексу збиральних робіт у 2022 році в умовах дії воєнного стану.

Також на виїздному засіданні були присутні Голова-начальник Білгород-Дністровської районної державної адміністрації САМОКИШ Василь та Директор Департаменту аграрної політики, продовольства земельних відносин Одеської обласної державної адміністрації СТОЯНОВА Алла.

Учасники засідання обговорили такі питання:

  • проведення літніх польових робіт в умовах воєнного стану на території Білгород-Дністровського району
  • обговорили найпроблемніші питання пов’язані із збиранням врожаю

Заступник начальника управління відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Білгород-Дністровського районного управління Головного управління ДСНС України в Одеській області ЧУХАНЕНКО Олександр розповів про правила дотримання пожежної безпеки під час збирання, зберігання та переробки врожаю.

МИХАЙЛОВСЬКИЙ Олександр- заступник начальника управління з питань праці- та заробітної плати Головного управління Держпраці в Одеській області надав роз’яснення щодо дотримання керівниками сільськогосподарських підприємств вимог трудового законодавства з приводу легалізації трудових відносин з працівниками.

Голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО побажав усім гарних врожаїв та мирного неба над головою для подальшої праці на рідній землі в повному обсязі.