ЩОДО ЗАВЕРШЕННЯ РЕМОНТУ ДОРОГИ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВУЛИЦІ ЧЕРЕЗ СЕЛО МОНАШІ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РЕМОНТУ ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ ДОРОГИ ВІД СЕЛА МОНАШІ ДО СЕЛА ТУЗЛИ

14 червня Голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО особисто відвідав село Монаші та переконався у завершенні ремонтних робіт центральної вулиці.

Вулиця Миру протяжністю майже 3 км вже повністю відбудована, завдяки будівельникам ДП «Служби місцевих автомобільних доріг» майже за 10 робочих днів.

Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО зазначив, що ремонт центральної вулиці через село Монаші є лише початком ремонту стратегічної дороги Монаші/Тузли, яка є основою розвитку як найменше чотирьох громад Білгород-Дністровського району, а саме: Маразліївської, Тузловської, Дивізійської та Сергіївської громад.

Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО найближчим часом звернеться до керівництва Одеської області щодо додаткового виділення коштів на продовження ремонту дороги від Монаш до Тузлів.

Для мене, як для Голови Білгород-Дністровської районної ради, питання ремонту доріг є в пріорітеті. Не на словах, а на ділі вже завершили ремонт дороги центральної вулиці у селі Монаші. Маю велику надію на вирішення ще одного вкрай важливого питання для мешканців Маразліївської громади, а саме, відремонтувати дорогу від села Монаші до села Тузли. Тримаю це питання на особистому контролі, – з повагою Григорій Мельниченко – Голова Білгород-Дністровської районної ради.

16 червня 2022 рік

Детальніше дивіться відео за посиланням: https://fb.watch/dGOF4ZD6xy/