ЩОДО ЗАВЕРШЕННЯ РЕМОНТУ ДОРОГИ В СЕЛІ МОНАШІ ТА ПЕРСПЕКТИВ РЕМОНТУ ДОРІГ В БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОМУ РАЙОНІ

17 червня Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО – Голова Білгород-Дністровської районної ради прийняв участь у виїздній нараді, яку проводив Сергій ГРИНЕВЕЦЬКИЙ з приводу завершення ремонтних робіт центральної вулиці в селі Монаші та перспектив продовження ремонту дорожнього покриття від села Монаші до села Тузли.

На нараді були присутні: Директор ДП «Служби місцевих автомобільних доріг» Олександр СУРМАЙ, Голова Маразліївської громади Віктор ТОПОР, Депутат Білгород-Дністровської районної ради Дмитро БАРВІНЕНКО та депутат Білгород-Дністровської міської Ради Борис ЮРЕСКУЛ.

За зверненням Григорія МЕЛЬНИЧЕНКО до Начальника ОВА Максима МАРЧЕНКО та Сергія ГРИНЕВЕЦЬКОГО на багаточисельні прохання мешканців всієї Маразліївської громади на сьогодні з Державної субвенсії на експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С160414 Монаші-станція Кантимір вже виділено 3,5 мільйонів гривень на здійснення ямкового поточного ремонту дороги через село Монаші протяжністю майже 3 кілометрів.

На виїздній нараді у селі Монаші Сергій ГРИНЕВЕЦЬКИЙ підтримав ідею продовжити ремонт дорожнього покриття до села Тузли, та пообіцяв допомогти у вирішенні цього питання.

Голова Білгород-Дністровської районної ради – Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО наголосив на важливості ремонту цієї дороги, тому що дорога Монаші/Тузли є основою розвитку як найменше чотирьох громад Білгород-Дністровського району, а саме: Маразліївської, Тузловської, Дивізійської та Сергіївської громад.

“Маю велику надію на вирішення ще одного вкрай важливого питання для мешканців Маразліївської громади, а саме, відремонтувати дорогу С160414 Монаші/Тузли. Тримаю це питання на особистому контролі”, – зазначив, Голова Білгород-Дністровської районної Ради – Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО

20 червня 2022 рік

Детальніше дивіться відео за посиланням: https://fb.watch/dN8xcvk5Bf/