В Одеській обласній державній адміністрації визначаються з місцем для будівництва моста через Дністровський лиман

Вже у найближчі роки в Одеській області можлива розробка проекта будівництва моста через Дністровський лиман.

Як зазначив голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький, міст через Дністровський лиман необхідний для забезпечення транспортної автономії південній частині Одеської області. При цьому, даний проєкт може стати частиною Чорноморської окружної автомагістралі.

«Ми вважаємо, що також за найближчі роки будуть розвинені проєкти щодо участі України в проєкті Чорноморської окружної автомагістралі. Жителі Одеської області, які живуть за Дністром, знають, що іноді виникає ситуація при великих паводках і розливі Дністра, що дорога на Паланку буває закрита. І ми знаємо, який стан мосту через Дністровський лиман в районі Затоки. Він уже знаходиться на межі своєї металевої довговічності. Всі розуміють, що навантаження на цей міст можуть привести до того, що він може бути аварійно закритий. І тому виникає ситуація з транспортною автономією південної зони Одеської області. Тому в найближчі роки можливі цілий ряд проєктів, які будуть спрямовані на те, щоб можна було розуміти, де і в якому місці можна побудувати міст через Дністровський лиман, продовжити нову дорогу до Дунаю і побудувати новий міст через Дунай. Про це також йдеться з боку наших сусідів, румунів », – відзначили представники Одеської ОДА.

«Я вже неодноразово наголошував, що для мене, як для голови Білгород-Дністровської районної ради, є вкрай важливим сталий розвиток інфраструктури в районі. Будівництво нових доріг, будівництво моста через Дністровський лиман є досить важливими стратегічними об‘єктами не лише для Одещини, а й для України в цілому», – підкреслив голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій Мельниченко.