В Лиманській громаді активно готуються до початку курортного сезону

«Незважаючи на святкові дні, служба автомобільних доріг працює щоденно у напрямку р/з Расєйка. Адже, до початку курортного сезону залишається дуже мало часу. Від жителів всієї громади та особисто від себе дякуємо вам за вашу невтомну працю»,- відзначив голова Лиманської ОТГ Василь Резніченко.

Окрім цього, розпочалися роботи по грейдеруванню та підсипці доріг, визначення місць для авто та майбутнього ринку на території р/з Расєйка. Продовжуються роботи з благоустрою пішохідної доріжки та капітальний ремонт містків на території р/з Катранка.

Нагадаємо, нещодавно в Лиманській громаді були проведені роботи з демонтажу незаконно встановлених торгових об’єктів. На території р/з «Расєйка» та “Катранка” вже демонтовано близько 40 таких незаконних торгових місць.

“Працювати будуть лише ті, хто сплачує податки та мають відповідні документи” – зазначив Василь Резніченко.

«Останнім часом в Лиманській громаді відбулись значні зміни. Зміни в найкращу сторону. Можно впевнено сказати, що Лиманська громада є гарним прикладом, як потрібно проводити роботи з благоустрою та створювати гідні та комфортні умови не лише для місцевих мешканців, а також для туристів та підприємців. Ми маємо робити усе можливе, аби збільшити потік туристів до наших курортних містечок та відкривати нові локації на туристичній мапі. Від цього залежить економічний розвиток громад»,- підкреслив голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій Мельниченко.