Відкриття пам’ятника ліквідаторам ЧАЕС

14 грудня Українська держава вшановувала  героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії  на  Чорнобильській АЕС. Це день героїв, мужніх та самовідданих людей,  які у квітні 1986 року захистили не тільки Україну, але й усе людство від руйнівного впливу радіації  зруйнованого внаслідок аварії 4-го енергоблоку. Обов`язок наступних поколінь пам`ятати про подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської катастрофи. 

15 грудня на центральній вулиці селища Сарата  урочисто відкрито пам`ятник приурочений вшануванню учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС. Завдяки добрій волі депутатів Саратської селищної ради, її  керівництва та особисто голови селищної ради Вікторії Райчевої,  за ініціативи голови Саратської громадської організації «Союз Чорнобиль» Пранкевіч Зінаїди Володимирівни та її заступника Клочко Олександра Григоровича це стало можливим. Будували  пам`ятник частково за кошти громади, частково за спонсорські кошти. 

За запрошенням голови Саратської селищної ради Вікторії Райчевої та за дорученням голови Білгород-Дністровської районної ради Григорія Мельниченко у церемонії урочистого відкриття пам`ятника взяв  участь головний спеціаліст Білгород-Дністровської районної ради Олександр Небога, який висловив глибоку повагу та шану всім ліквідаторам, багато з яких заплатили власним життям і здоров`ям. Побажав  всім присутнім міцного здоров`я, благополуччя і достатку у родинах. Мирного неба над головою та довгих і щасливих років життя. 

 Хай лишиться в минулому  і ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи, а пам`ять про ті події навчить нас цінувати мир та спокій.