ЮРІЮ ЗАХАРЄЄВУ ПРИСВОЄНЕ ЗВАННЯ ЗАСЛУЖЕНОГО МАЙСТРА СПОРТУ УКРАЇНИ

Юрію Захарєєву присвоєне звання заслуженого майстра спорту України. Відповідний наказ був оприлюднений Міністерством молоді та спорту України.

У 2021 році вихованець заслуженого тренера України Ігоря Юрескула Юрій Захарєєв став першим боксером в історії, який зміг виграти Чемпіонат світу серед молоді та Чемпіонат світу серед дорослих протягом одного року.

Нагадаємо, що 19-річний український боєць у блискучому стилі здобув перемогу у фінальному поєдинку Чемпіонату світу у Белграді в категорії до 71 кг над росіянином Вадимом Мусаєвим, продовживши свою неймовірну переможну серію. Тепер в активі Юрія, окрім семи золотих нагород на чемпіонатах України у різних вікових групах, чемпіонського звання на першості Європи серед юніорів, статусу дворазового чемпіона Європи серед молоді і чемпіона світу серед молоді, є й медаль найвищого ґатунку на світовій першості в еліті!

«Щиро вітаю Юрія Захарєєва з присвоєнням звання заслуженого майстра спорту України. Нехай у твоєму житті все закінчується перемогою. До нових вершин у Новому році». З повагою Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО – голова Білгород-Дністровської районної ради.