З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Дорогі мешканці Білгород-Дністровського та Білгород-Дністровського району! Прийміть найщиріші вітання з Новим Роком та Різдвом Христовим! 

З приходом нового року нам властиво підбивати підсумки, будувати плани, мріяти та сподіватися на краще.

2021 для об’єднаного Білгород-Дністровського району був по-своєму особливий.

У кожній сфері та галузі є досягнення та успіхи, якими ми,безперечно, пишаємося.

Цього року наші фермери стали лідерами зі збирання врожаю, завдяки спільним зусиллям територіальних громад, обласної та районної влади, нам вдалося покращити якість медичних послуг, придбати сучасне обладнання для медичних закладів району. Збудували дорогу від Татарбунар до курорту Россейка, здійснили капітальний ремонт дороги від Шабо до Миколаївки, від перехрестя траси М15 до Староказацького, почали добувати нафту та безпреривно розвивається зелена енергетика.

Ми разом з вами, як єдина та дружна сім’я, втілювали у життя найграндіозніші та сміливі проєкти, боролися з несправедливістю та корупцією, крадіжкою та беззаконням.

Якщо говорити про плани на 2022 рік, – ми, як влада, продовжуватимемо розпочаті проекти і успішно реалізовуватимемо нові, такі як: 

– довгоочікуваний капітальний ремонт дороги Білгород-Дністровський/Монаші;

-капітальний ремонт школи в селі Зоря;

– реконструкція Татарбунарського ліцею;

– будівництво сучасного сміттєпереробного заводу;

– інфекційної лікарні;

– заводу з переробки та холодильного комплексу для зберігання овочів, фруктів, риби, м’яса, молочної продукції,  та звичайно мосту через Дністровський лиман.

Я дякую всім головам  територіальних громад Білгород-Дністровського району за плідну співпрацю з районною радою, та всім, хто брав участь у створенні комфортних умов для наших мешканців.

Я щиро Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, прекрасного настрою, добра, сімейного благополуччя, добрих врожаїв, достатку та миру в Україні.

З Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

З повагою, голова Білгород-Дністровської районної ради Григорий МЕЛЬНИЧЕНКО.