З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати, сільські голови,  професійна діяльність яких пов’язана з організацією управлінського процесу на місцевому рівні, – щиро вітаю Вас з професійним святом! 

Характерною рисою людей цієї професії є активна громадянська позиція, небайдужість до земляків та вболівання за розвиток і щасливе майбутнє Білгород-Дністровського району. Саме тому мешканці громад довіряють вам виконувати їх волю та відстоювати спільне прагнення жити у цивілізованій, заможній та безпечній державі.

У своїй щоденній праці Ви демонструєте відданість роботі, професіоналізм, відповідальність та активну життєву позицію, що забезпечує право кожного з нас бути почутим.

Окрема подяка керівникам громад Білгород-Дністровського району, депутатам та працівникам органів місцевого самоврядування за щоденний нелегкий труд, самовідданість та жертовність! Ви будуєте сильну, незалежну та перспективну країну. Завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу та виконавчого комітету в кожній громаді  забезпечується життєдіяльність соціально-культурної сфери та житлово – комунального господарства Білгород-Дністровського району. Крок  за кроком Вам вдається вирішувати чимало непростих завдань, реалізовувати заплановані задуми.

Тому бажаю Вам мужності та здобутків у нелегкій та відповідальній праці, міцного здоров’я,  щастя,  родинного благополуччя та здійснення  всіх Ваших життєвих планів та задумів!

Хочу зазначити, що діяльність районної ради завжди відкрита, прозора й спрямована лише на одне – на задоволення життєвих потреб мешканців Білгород-Дністровського району. Я впевнений, що ми подолаємо усі труднощі та будемо намагатися робити все задля щасливого майбутнього нашої України та нашого району. 
Зі святом Вас!
З повагою, голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО.